ODPOWIEDZĄ ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

ODPOWIEDZĄ ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Środki odurzające zostały znalezione w samochodzie i mieszkaniu podejrzanych. Łącznie policjanci zabezpieczyli 25 gram nielegalnego suszu i 37 tabletek ekstazy. Dzisiaj przestępcy usłyszą zarzuty. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym podróżowało trzech mężczyzn. Podczas legitymowania jeden z nich był bardzo zdenerwowany – jak się później okazało miał powód. W paczce po papierosach ukrywał susz roślinny. Funkcjonariusze zabezpieczyli susz i pojechali do miejsca zamieszkania podejrzanych osób. W trakcie przeszukania ich domu, w łazience w słoiku policjanci znaleźli 25 zawiniątek nielegalnego suszu, oraz plastikowe pudełko wypełnione tabletkami. Testy narkotykowe jednoznacznie potwierdziły, że mężczyźni posiadali narkotyki w ilości 25 gram marihuany i 37 tabletek ekstazy.

Cała trójka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostaną postawione im zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz za popełnienie przestępstwa może grozić im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Previous POLICJANCI UCZESTNICZYLI W TYGODNIU BEZPIECZNEGO INTERNETU W OLSZTYŃSKIEJ PODSTAWÓWCE
Next HANDEL LUDŹMI - WSPÓLNE DZIAŁANIA POLICJI I STRAŻY GRANICZNEJ

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

PRALI PIENIĄDZE Z HANDLU STERYDAMI NIEWIADOMEGO POCHODZENIA

5 mieszkańców warmińsko-mazurskiego zatrzymali policjanci olsztyńskiego CBŚP. Wszyscy są podejrzewani o pranie pieniędzy pochodzących z nielegalnego handlu sterydami niewiadomego pochodzenia. Anaboliki były wysyłane do Ameryki Północnej, a pieniądze pochodzące z

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

MŁOTKIEM I NOŻEM GROZIŁ USZKODZENIEM CIAŁA. NA TRZY MIESIĄCE TRAFIŁ DO ARESZTU

Na wniosek policji sąd przychylił się do zastosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania Damiana D., który młotkiem i nożem groził swoim znajomym uszkodzeniem ciała. W amoku mężczyzna nie oszczędził

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ZARZUT POSIADANIA ZNACZNYCH ILOŚCI NARKOTYKÓW USŁYSZAŁ 24-LATEK

Olsztyńscy policjanci ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Purda może przechowywać w domu narkotyki. Po przeszukaniu pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę funkcjonariusze znaleźli prawie 70 gram marihuany i kilka gram amfetaminy.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź