POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU
Giżyccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Gawliki Wielkie – Pietrasze. Kierujący volkswagenem sharanem uderzył w opla astrę. W wyniku tego zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierujący oplem i jego 5 pasażerów.
Do zdarzenia doszło wczoraj (21.08.2017r.) około godziny 16.00 na trasie Gawliki Wielkie-Pietrasze. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem sharan, mieszkaniec gminy Wydminy rozpoczął manewr wyprzedzania renaulta, a następnie opla astrę, którym kierował mieszkaniec gminy Kętrzyn. Kierujący oplem w tym momencie skręcał w lewo. Doszło do zdarzenia opla z volkswagenem. W wyniku tego zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala trafił kierowca opla i jego 5 pasażerów. Jak ustalili policjanci, oplem astrą podróżowało dwoje dorosłych i czworo dzieci w wieku od 1,5 do 9-lat. Kierujący byli trzeźwi.
Teraz policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia drogowego.
Może to Ci się spodoba
Komórki lokatorskie od producenta z Rzeszowa – DR CONSTRUCT
Jeśli szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci na zwiększenie przestrzeni magazynowej w swoim mieszkaniu, komórki lokatorskie od producenta z Rzeszowa – DR CONSTRUCT są idealnym rozwiązaniem. Te nowoczesne konstrukcje pozwalają na
MASZ PRAWO DO SKUTECZNEJ OCHRONY
Masz prawo do skutecznej ochrony przyrody, pod taką nazwą odbyła się konferencja z inicjatywy Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Olsztynie. Przedsięwzięcie to było skierowane i dedykowane policjantom z garnizonu warmińsko-mazurskiego.
3 proste kroki do zarabiania, łatwiejsze niż zamawianie Ubera
Nawet 80% polskiego społeczeństwa ma obawy, że w obliczu stale rosnącej inflacji, ich podstawowe wynagrodzenie nie wystarczy do życia na oczekiwanym poziomie. A co gdyby w 3 prostych krokach, bez
