SZKOLENIE POLICJANTÓW Z UDZIAŁEM STRAŻAKÓW I KLASY MUNDUROWEJ

SZKOLENIE POLICJANTÓW Z UDZIAŁEM STRAŻAKÓW I KLASY MUNDUROWEJ

Na terenie byłego poligonu wojskowego w Łysku odbyło się szkolenie I Kompanii Nieetatowego Pododdziału Policji w Olsztynie. W jej skład wchodzą funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz z komend powiatowych Warmii i Mazur. Ćwiczenia odbywają się cyklicznie. Ich celem jest doskonalenie umiejętności policjantów podczas działań związanych ze zbiorowym zakłóceniem ładu i porządku publicznego.

Pod koniec ubiegłego tygodnia na terenie byłego poligonu wojskowego w Łysku odbyło się szkolenie I Kompanii Nieetatowego Pododdziału Policji w Olsztynie, w której skład wchodzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz z komend powiatowych województwa warmińsko-mazurskiego. Obecni byli również funkcjonariusze z drużyny wsparcia “broni gładkolufowej” Oddziału Prewencji Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. W ćwiczeniach wzięli udział również strażacy z JRG w Biskupcu, ochotnicy z OSP Biskupiec oraz klasa mundurowa z Zespołu Szkół w Biskupcu.

Previous NA GORĄCYM UCZYNKU ZATRZYMALI TRZECH MĘŻCZYZN PODEJRZANYCH O ROZBÓJ
Next POLICJANCI ZABEZPIECZYLI PÓŁTOREJ TONY SUSZU TYTONIOWEGO

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Biurka elektryczne do pracy na stojąco – dlaczego?

Jesteśmy przyzwyczajeni do pracy przy komputerze w pozycji siedzącej, a czasem nawet leżącej. Jednocześnie osoby, które spędzają dużo czasu przed ekranem monitora, częściej odczuwają dyskomfort w plecach, szyi i dolnej

Wiadomości 0 Comments

MASZ PRAWO DO SKUTECZNEJ OCHRONY

Masz prawo do skutecznej ochrony przyrody, pod taką nazwą odbyła się konferencja z inicjatywy Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Olsztynie. Przedsięwzięcie to było skierowane i dedykowane policjantom z garnizonu warmińsko-mazurskiego.

Wiadomości 0 Comments

JADĄC NA KURS ZATRZYMAŁ NIETRZEŹWEGO KIEROWCĘ

Policjant z braniewskiej prewencji jadący na kurs z zakresu zatrzymywanie niebezpiecznych przestępców zatrzymał w Elblągu nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna podczas podjętej interwencji był agresywny, dlatego funkcjonariusz użył wobec niego chwytów obezwładniających.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź