24-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI
W wyniku działań operacyjnych kryminalni zabezpieczyli blisko 225 porcji marihuany w piwnicy należącej do 24-letniego ełczanina. Mężczyzna został zatrzymany. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 24-latek może posiadać narkotyki. W trakcie przeszukania jego mieszkania i pomieszczeń gospodarczych kryminalni znaleźli niedozwolone substancje w piwnicy. Młody ełczanin miał tam blisko 225 porcji marihuany. Mężczyzna został zatrzymany. Twierdził, że narkotyki posiada na własny użytek. Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy, ustalając między innymi źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających.
Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
GŁOŚNA DYSKUSJA PRZY OBIERANIU ZIEMNIAKÓW SKOŃCZY SIĘ W SĄDZIE
Przed sądem za wykroczenie odpowie dwóch mieszkańców Biskupca. Młodzi mężczyźni w środku nocy, na klatce schodowej jednego z bloków głośno dyskutowali przy… obieraniu ziemniaków, zakłócając przy tym spoczynek nocny sąsiadom.
BMW UDERZYŁO W MERCEDESA, A NASTĘPNIE DACHOWAŁO. KIEROWCY OBU POJAZDÓW W SZPITALU
Nidziccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej nr 545 Nidzica – Kozłowo. BMW uderzyło w mercedesa, a następnie dachowało. Kierowcy zostali przewiezienie do szpitala. Droga wojewódzka była
NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Uroczysty apel przy pomniku Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego oraz złożenie kwiatów – tak przebiegały tegoroczne Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości zorganizował Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie.
