DBAJMY O SIEBIE NIE TYLKO OD ŚWIĘTA!
Olsztyńskie policjantki wspólnie z amazonkami zorganizowały spotkanie dla wszystkich pracownic Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Tematem prelekcji były badania profilaktyczne piersi. Wszystko to w trosce o zdrowe pań i przy okazji ich święta.
Policjantki z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz wolontariuszki z Olsztyńskiego Towarzystwa Amazonki w trosce o zdrowie kobiet zorganizowały prelekcję dotyczącą badań profilaktycznych piersi. Spotkanie odbyło się 9 marca 2017r. o godzinie 10.00 w sali odpraw przy ul. Pstrowskiego 3. W pierwszej kolejności głos zabral P.O. Z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie podkom. Robert Stangreciak, który pochwalił inicjatywę i zaznaczył jak ważną role odgrywa profilaktyka, w każdej dziedzinie życia. Złozył równiez życzenia z okazji Dnia Kobiet.
Na prelekcję zostały zaproszone nie tylko wszystkie panie, ale również mężczyźni którym nie obojętny jest los ich partnerek zyciowych, matek, babć.
Podczas spotkania przeprowadzony został m.in. instruktaż samobadania piersi przy użyciu fantomów.
Jak mówia eksperci, rak piersi to najczęstsza choroba nowotworowa wśród kobiet. Głównym powodem, dla którego tak wiele kobiet nadal umiera na raka, jest zbyt późne wykrycie choroby- wtedy gdy jest ona już w zaawansowanym stadium. Postęp medycyny, umiejętności lekarzy i specjalistyczna aparatura stosowana w diagnostyce i leczeniu onkologicznym sprawiają, że w zdecydowanej większości przypadków wczesne wykrycie raka piersi umożliwia całkowite wyleczenie. Dlatego warto regularnie wykonywać badania diagnostyczne, do czego bardzo serdecznie zapraszamy.
Dbajmy o siebie nie tylko od święta!
Może to Ci się spodoba
Grzejnik do łazienki w kolorze złotym
Co powiecie na powiew nowoczesności i ekstrawagancji? Grzejnik do łazienki złoty kojarzy nam się z modnym lata temu grzejnikiem miedzianym, który był dostępny w co drugim domu. Był trudny do
Przeznaczenie krzesła ISO 24h
Krzesła konferencyjne ISO 24h są to prawdopodobnie najbardziej popularne modele, stosowane właśnie jako meble w różnych miejscach publicznych. Często spotkać je można właśnie, tak jak ich sama nazwa wskazuje, podczas
POLICYJNE ZABEZPIECZENIE MECZU STOMIL OLSZTYN Z GÓRNIKIEM ZABRZE
W sobotę wieczorem na stadionie przy ul. Leonharda w Olsztynie rozegrany został mecz pomiędzy drużynami: Stomil Olsztyn i Górnik Zabrze. Rozgrywkę oglądało około 3 tysiące kibiców, w tym ponad 400
