PODCZAS KŁÓTNI UGODZIŁA KONKUBENTA NOŻEM

PODCZAS KŁÓTNI UGODZIŁA KONKUBENTA NOŻEM

Środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego prokurator zastosował wobec 35-letniej mieszkanki Olsztyna, która w miniony weekend, podczas awantury ugodziła nożem swojego konkubenta. Kobieta była pijana. Miała ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.

W miniony weekend policjanci dostali zgłoszenie, że w jednym z bloków na olsztyńskim Zatorzu doszło do awantury, podczas której kobieta zaatakowała swojego konkubenta nożem. Mężczyzna został zabrany do szpitala z ranami kłutymi klatki piersiowej i ramienia. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawczyni zdarzenia, 35- letnia mieszkanka miasta została zatrzymana. Była kompletnie pijana. Miała ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. Nie potrafiła racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania. Wczoraj (08.04) została przewieziona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzuty. Prokurator zastosował wobec niej środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Previous ODZYSKALI KRADZIONY ROWER I ZATRZYMALI MĘŻCZYZNĘ KTÓRY PRÓBOWAŁ GO SPRZEDAĆ
Next JEDNOSTKA POLICJI OTWARTA DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

8-LATEK RANNY PODCZAS AWANTURY SĄSIEDZKIEJ. TRZY OSOBY ZATRZYMANE

Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych i osadzonych w policyjnym areszcie po sąsiedzkiej awanturze. W jej trakcie jeden z nich piłą mechaniczną przeciął filary schodów, a następnie łopatą rzucił w kierunku 8-latka.

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

UKRYWAŁ SIĘ PRZED ORGANAMI ŚCIGANIA PRZEZ KILKANAŚCIE LAT

39-latek, który przez kilkanaście lat był osobą poszukiwaną przez Komendę Miejską Policji w Olsztynie, został zatrzymany. Mężczyzna w 2002 roku okradł swoich współlokatorów i zniknął bez śladu. Teraz nie uniknie

Olsztyn na Sygnale 0 Comments

ZABEZPIECZYLI PONAD 300 TABLETEK EKSTAZY

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku w jednym z mieszkań zabezpieczyli ponad 300 tabletek ekstazy. Wartość zabezpieczonych środków odurzających to ponad 10.000 złotych. 26-latkowi grozi kara do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź