POLICJANCI POSZUKUJĄ 19-LETNIEGO MARCINA MAJEK

POLICJANCI POSZUKUJĄ 19-LETNIEGO MARCINA MAJEK

Lidzbarscy policjanci poszukują19-letniego Marcina Majek, który 17 marca 2017 roku wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego 17 marca br. około godziny 11:00 wyszedł z miejsca zamieszkania. Około godziny 20:00 nawiązał kontakt telefoniczny z rodziną informując, że wraca do domu. Od tamtej pory mężczyzna nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie skontaktował się z rodziną.

Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w spodnie jeansy koloru ciemnego z niebieskimi wstawkami, czarną kurtkę z kapturem i buty sportowe koloru ciemnego z niebieskimi wstawkami.

Marcin Majek ma około 165 cm wzrostu, około 56 kg wagi, jest szczupłej budowy ciała i ma krótkie brązowe włosy.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego 19-latka, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jego zaginięcia proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 89 767 72 00 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 lub 112.

Previous NIE ZAPOMINAMY O NIEWYJAŚNIONYCH SPRAWACH - PORTET PAMIĘCIOWY WŁAMYWACZA
Next POLICJANCI RAZEM Z FUNKCJONARIUSZAMI ITD KONTROLOWALI POJAZDY CIĘŻAROWE

Może to Ci się spodoba

Wiadomości

POLICJANCI UCZESTNICZYLI W NADZWYCZAJNYM ZEBRANIU POWIATOWEGO ZESPOŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO W OSTRÓDZIE

W trybie pilnym zebrano posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Głownem celem spotkania było omówienie zagrożenia wirusem H5N8, który wystąpił w gminie Gietrzwałd. Wirus zabija drób. Walkę z neutralizacją wirusa podejmują

Wiadomości

BEZPIECZNE WAKACJE – DZIELNICOWY W SZKOLE

Rozpoczęły się wyczekiwane przez dzieci i młodzież wakacje. Jest to okres wyjazdów, kolonii, obozów, plażowania i wielu innych form relaksu. Policjanci apelują, by nie był to jednak czas, w którym

Wiadomości

POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU

Giżyccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Gawliki Wielkie – Pietrasze. Kierujący volkswagenem sharanem uderzył w opla astrę. W wyniku tego zdarzenia do szpitala z obrażeniami