POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU DROGOWEGO

POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU DROGOWEGO

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w niedzielę rano na drodze krajowej nr 16 w pobliżu miejscowości Zawady Małe. Kierująca fordem nie dostosowując prędkości jazdy do panujących warunków na drodze doprowadziła do zderzenia z dwoma pojazdami. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznało 2,5 miesięczne dziecko. Policjanci za rażące naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymali 20-latce prawo jazdy.

W niedzielę (26.02.2017 r.) po godzinie 7.00 na drodze krajowej nr 16 w okolicy miejscowości Zawady Małe doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca fordem nie dostosowując prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, zjechała na łuku drogi na przeciwległy pas ruchu i uderzył najpierw w nadjeżdżającego volkswagena, a następnie w mitsubishi.  W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznało 2,5 miesięczne dziecko, które podróżowało volkswagenem.

Policjanci za rażące naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymali 20-latce prawo jazdy. W miejscu zdarzenia wystąpiły ponad 2 godzinne utrudnienia w ruchu drogowym. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Previous ZDERZENIE VOLKSWAGENA Z FORDEM
Next KIEROWALI PO ALKOHOLU, TERAZ ODPOWIEDZĄ PRZED SĄDEM

Może to Ci się spodoba

Wiadomości

POLICJANCI PRACOWALI NA MIEJSCU WYPADKU

Giżyccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Gawliki Wielkie – Pietrasze. Kierujący volkswagenem sharanem uderzył w opla astrę. W wyniku tego zdarzenia do szpitala z obrażeniami

Wiadomości

Grzejnik do łazienki w kolorze złotym

Co powiecie na powiew nowoczesności i ekstrawagancji? Grzejnik do łazienki złoty kojarzy nam się z modnym lata temu grzejnikiem miedzianym, który był dostępny w co drugim domu. Był trudny do

Wiadomości

ZAGINĘŁA JOLANTA GAWIN

Policjanci poszukują zaginionej 55-letniej Jolanty Gawin. Kobieta wyszła z domu (Kazimierzowo, gm. Elbląg), 18 lutego br., w późnych godzinach nocnych. W chwili zaginięcia ubrana była w bluza dresowa (polar zielony),