SPOWODOWAŁ WYPADEK I UCIEKŁ. NA MIEJSCE ZDARZENIA PRZYPROWADZIŁ GO OJCIEC

SPOWODOWAŁ WYPADEK I UCIEKŁ. NA MIEJSCE ZDARZENIA PRZYPROWADZIŁ GO OJCIEC

Przed sądem rodzinnym odpowie 14- latek, który spowodował wypadek drogowy i uciekł do domu. Na miejsce zdarzenia przyprowadził go ojciec. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby, które za złamaniami nóg trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (14.07.2017) na odcinku Bredynki- Stanclewo (gm. Biskupiec). Kierujący oplem 14- latek nie łuku drogi zjechał na jej lewą stronę i zderzył się z jadącym z naprzeciwka motorowerem. Jednośladem podróżowały dwie osoby: 61- letni mężczyzna i 55- letnia kobieta. Oboje ze złamaniami nóg trafili do szpitala. Nastolatek chcąc uniknąć odpowiedzialności uciekł do domu. Wzorową postawą wykazał się ojciec chłopca, który gdy tylko dowiedział się co zrobił syn przyprowadził go na miejsce zdarzenia.

14- latka czeka teraz sprawa w sądzie. Odpowie za spowodowanie wypadku drogowego oraz kierowanie bez uprawnień. Policjanci podczas prowadzonego postępowania ustalać będą również w jaki sposób chłopiec wszedł w posiadanie auta i pod czyją był wówczas opieką.

Previous POLICJANCI ZATRZYMALI 34-LATKA PODEJRZEWANEGO O NAPAD NA BANK
Next PRZYSTAWIŁ ŻONIE BROŃ DO GŁOWY I GROZIŁ ŚMIERCIĄ

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale

POJECHALI PO POSZUKIWANEGO. ZNALEŹLI NARKOTYKI. DWAJ BRACIA TRAFILI DO ARESZTU

Policjanci z Wydziału Kryminalnego weszli do mieszkania, gdzie miał przebywać poszukiwany. Jak się okazało mężczyzna ukrywał się w swoim pokoju, w którym policjanci znaleźli narkotyki. Po dokładnym przeszukaniu mieszkania, funkcjonariusze

Olsztyn na Sygnale

POLICJANCI ROZBILI GRUPĘ WYŁUDZAJĄCĄ KREDYTY. OSZUŚCI ZACIĄGNĘLI ZOBOWIĄZANIA NA PONAD 180 TYS. ZŁ

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 3 osoby, które posługując się skradzionymi dokumentami oraz podrabiając podpisy i zaświadczenia o zarobkach, wyłudzili z

Olsztyn na Sygnale

DWÓCH NASTOLATKÓW ZATRZYMANYCH ZA POBICIE MŁODSZEGO KOLEGI

Przed sądem odpowie dwóch nastolatków z Olsztyna, którzy przy jednym z olsztyńskich gimnazjów pobili swojego młodszego kolegę. Ich zachowanie było zemstą za to, że pokrzywdzony wychodząc z budynku miał uderzyć