TRWAJĄ POSZUKIWANIA ZAGINIONEGO MIROSŁAWA PAŹ

TRWAJĄ POSZUKIWANIA ZAGINIONEGO MIROSŁAWA PAŹ

Policjanci nadal prowadzą poszukiwania zaginionego 22- latka. Mirosław Paź ostatni raz widziany był w środę około godz. 22:00 na terenie olsztyńskiego kampusu. Do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt pod nr 997 lub bezpośrednio z policjantką prowadzącą sprawę tel. 605 549 341.

Trwają poszukiwania zaginionego Mirosława Paź. Mężczyzna ostatni raz widziany był w środę (15.03) około godz. 22:00 na terenie olsztyńskiego kampusu i do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Policjanci od momentu przyjęcia zawiadomienia o jego zaginięciu prowadzą akcję poszukiwawczą. Sprawdzony został monitoring z miasteczka studenckiego oraz z kamer miejskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli również nagrania z okolicznych przystanków i autobusów. Niestety, żadna z kamer nie zarejestrowała, aby 22- latek opuścił teren kampusu.

Przeprowadzono również rozmowy z rodziną oraz znajomymi mężczyzny, w tym w szczególności z osobami, z którymi spędzał środowy wieczór.

Policyjni wodniacy sprawdzili linię brzegową pobliskiego jeziora. Przeczesano również okoliczne lasy, tereny podmokłe, okolice ciągów komunikacyjnych oraz wszelkie miejsca, którymi Mirosław Paź po wyjściu z budynku mógł się przemieszczać.

W poszukiwania zaangażowane zostały również inne służby. Płetwonurkowie ze Straży Pożarnej sprawdzili dno pobliskiego jeziora. Do akcji włączyli się również ochotnicy z Klebarka wraz ze specjalnie przeszkolonymi do poszukiwań psami oraz specjalna grupa ratowników z olsztyńskiego PCK.

Dziś płetwonurkowie ze Straży Pożarnej ponownie włączą się do akcji. Tym razem przeszukiwać będą dno jeziora za pomocą sonaru.

Komunikaty o zaginięciu 22- latka zostały rozesłane do jednostek na terenie całej Polski. Wykorzystano również Regionalny System Ostrzegania.
Informacja o zaginionym trafiła także m. in. do taksówkarzy i kierowców autobusów.

Jak mówią policjanci- sprawa jest wielotorowa. Sprawdzany jest każdy wątek.
Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt pod nr 997 lub bezpośrednio z policjantką prowadzącą sprawę tel. 605 549 341.

Previous POLICJANCI RAZEM Z FUNKCJONARIUSZAMI ITD KONTROLOWALI POJAZDY CIĘŻAROWE
Next II MISTRZOSTWA POLSKI POLICJI W KOSZYKÓWCE O PUCHAR KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI "KOSZALIN 2017"

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

DZIELNICOWY OPOWIEDZIAŁ DZIECIOM I MŁODZIEŻY O SWOJEJ PRACY

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy Nr 2 w Olsztynie oraz dzieci z Przedszkola Specjalnego Nr 11 w Olsztynie wzięli udział w spotkaniu edukacyjnym prowadzonym przez dzielnicowego. Funkcjonariusz opowiedział o swojej pracy,

Wiadomości 0 Comments

POSZUKUJĄ ZAGINIONEJ 32-LATKI

Ostródzcy policjanci poszukują zaginionej Marty Fijas po tym, jak jej członkowie rodziny zgłosili zaginięcie. Mieszkanka Turznicy gmina Ostróda w dniu 17 sierpnia br. wyszła z domu około godziny 15.00 i

Wiadomości 0 Comments

SILNY WIATR WYWRÓCIŁ ŁÓDŹ. POMOGLI OLSZTYŃSCY WODNIACY I WOPR.

Silny i gwałtowny wiatr na jeziorze Ukiel, spowodował wywrócenie łodzi omega. Pasażerowie drugiej łodzi złożyli żagle i wzywali pomocy ponieważ nie potrafili dopłynąć do portu. Z pomocą ruszyli olsztyńscy wodniacy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź