TRUDNE WARUNKI NA DRODZE – POLICJANCI APELUJĄ O OSTROŻNOŚC

TRUDNE WARUNKI NA DRODZE – POLICJANCI APELUJĄ O OSTROŻNOŚC

Padający śnieg i trudne warunki atmosferyczne wymagają od uczestników ruchu drogowego zachowania szczególnej ostrożności i bezwzględnego przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Wczoraj w powiecie ełckim policjanci pracowali na miejscu wypadku i 6 kolizji. Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala. W Olsztynie policjanci kierowali ręcznie ruchem po dwóch kolizjach.

Ełk:

Wczoraj (08.02.2017) po godzinie 14:00 oficer dyżurny otrzymał informację o wypadku drogowym pomiędzy Stradunami i Przytułami. Policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Peugeot Boxer na zaśnieżonej drodze wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem. Następnie pojazd zjechał do rowu po przeciwnej stronie drogi i uderzył w skarpę. 40-letni kierowca doznał ogólnych potłuczeń ciała i rany ciętej głowy. Do szpitala trafił również pasażer peugeota. Zmiana pogody i warunków drogowych sprawiły, że wczoraj na drogach powiatu ełckiego policjanci odnotowali także sześć kolizji. Żadna z osób w nich uczestniczących nie odniosła poważniejszych obrażeń

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.

Previous WSPÓLNIE DLA BEZPIECZEŃSTWA NA STOKU – RÓWENIŻ NA WARMII I MAZURACH
Next PONAD 6500 PACZEK NIELEGALNYCH PAPIEROSÓW NIE TRAFI NA RYNEK

Może to Ci się spodoba

Olsztyn na Sygnale

8-LATEK RANNY PODCZAS AWANTURY SĄSIEDZKIEJ. TRZY OSOBY ZATRZYMANE

Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych i osadzonych w policyjnym areszcie po sąsiedzkiej awanturze. W jej trakcie jeden z nich piłą mechaniczną przeciął filary schodów, a następnie łopatą rzucił w kierunku 8-latka.

Olsztyn na Sygnale

SIŁĄ ODEBRALI EMERYTURĘ. SPRAWCY W RĘKACH POLICJI

Policjanci z Komisariatu Policji w Olsztynku, wnioskują o tymczasowe aresztowanie wobec dwóch mężczyzn, podejrzanych o rozbój. 39 i 48-latek, siłą przy użyciu kilofa, wdarli się do mieszkania starszego mężczyzny i

Olsztyn na Sygnale

AGRESYWNY I UZBROJONY MĘŻCZYZNA ZATRZYMANY PRZEZ POLICJANTÓW

Zatrzymany przez policjantów mieszkaniec Dobrego Miasta odpowie przed sądem najprawdopodobniej za uszkodzenie ciała 33-latka. Sprawca ranił pokrzywdzonego dwukrotnie nożem, a następnie uciekł. Agresywny i uzbrojony 43-latek został obezwładniony przez funkcjonariuszy